Krótko o nas

Każdego dnia modlimy się wspólnie o łaskę nawrócenia dla osób polecanych przez członków Grupy. We wspólnocie pamiętamy o sobie nawzajem, dzielimy się Słowem Bożym. Razem wzrastamy w wierze i miłości.
Przyłącz się do nas już dziś!

Nasz profil na Facebook'u:

Ostatnie dyskusje na forum


O:Proroctwa
Janusz 19.4.2018 14:30
O:Jesteśmy?
Janusz 17.4.2018 10:45
O:ulubiona melodia diabła cz.3
Janusz 2.1.2018 9:39
O:Konferencja
andrzej 10.6.2017 20:50
O:Prosośba o modlitwę
Małgorzata1 22.4.2017 11:48
O:proszę o modlitwę
Małgorzata1 19.4.2017 14:29
O:Proszę o modlitwę...
andrzej 23.1.2017 20:32
O:Czystość intencji
Małgorzata1 23.11.2016 9:57
O:Koronka do Miłosierdzia Boż a Godzina Miłosierdzia
Janusz 19.9.2016 12:30
O:Msza św.
Janusz 24.8.2016 13:34
ZOBACZ WIĘCEJ

Współpracujemy z:

          
  
Aktualności
Życzenia bożonarodzeniowe 2016 PDF Drukuj Email

 
Niech w te Święta narodzony Jezus zjednoczy wszystkich przy rodzinnych stołach w relacji miłości i wzajemnej życzliwości, a głębia tajemnicy Bożego Wcielenia wpisze się na stałe w Wasze serca, byście każdego dnia doświadczali wielkiej miłości Boga. Niech najlepszym prezentem będzie widok nawracających się Waszych bliskich i znajomych. Tego z całego serca Wam życzymy. Grupa modlitewna "Nawracajcie się"
 
5 października - Święto naszej Grupy PDF Drukuj Email
Drodzy członkowie Grupy Nawracajcie się, przyjaciele naszej wspólnoty. Za nami kolejny rok codziennej, wytrwałej modlitwy.  Wierzymy, że Pan Bóg działa w sercach naszych braci i sióstr, których polecamy we wspólnotowej modlitwie. Dziękujemy za każde dobre słowo, gest, najmniejszy komentarz na stronie, e-mail. Specjalne podziękowania dla opiekuna grupy Janusza oraz duszpasterza ks. Radka. Nie zapomnijmy o naszej patronce, św. Faustynie, z pewnością pamięta o nas, wstawia się w naszych intencjach.
 
Pielgrzmkowe wieści od Małgosi i Moniki PDF Drukuj Email
Małgosia wraz ze swoją córką Moniką, członkinie naszej grupy modlitewnej, dzielnie odbyły ponad 60km odcinek diecezjalnej pielgrzymki na Jasną Górę, niosąc w sercach wszystkie intencje naszej wspólnoty. Zamieszczamy zdjęcie z tego niesamowitego wydarzenia. Zobaczcie jakie są uśmiechnięte, dziękujemy im za fizyczny i modlitewny trud, piękne świadectwo!
 
Wielkanoc 2016 PDF Drukuj Email
Chrystus poprzez swoje zwycięstwo nad śmiercią wyprowadził nas z ciemności do światła. Niech to światło prowadzi każdego do zwycięstwa nad własnymi słabościami i grzechem. Niech Zmartwychwstały Chrystus stanie się w Was jedyną wartością, dla której warto żyć i warto to życie oddać. Wszystkiego najlepszego.
Życzenia ślą Janusz, opiekun Grupy oraz cała ekipa redakcyjna.
 
Podziękowanie za wspólnotowy post 2016 PDF Drukuj Email
Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w tegoroczny wspólnotowy post w intencji osób oplecanych organizowany dniach 12 i 15 marca.
Nie jest łatwo odmówić sobie jedzenia czy innych rzeczy. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za podjęty trud.
 
Wspólnotowy post 2016 PDF Drukuj Email
Zwyczajem lat ubiegłych organizujemy dzień postu w intencji osób, które polecamy w naszej wspólnotowej modlitwie.
proponujemy dwa terminy do wyboru, w zależności od indywidualnych możliwości:

11 marca (piątek) - post jakościowy z możliwością rozszerzenia o post ilościowy w dziedzinie jedzenia. Post jakościowy polega na wyłączeniu z menu mięsa i rosołu. Post ilościowy pozwala natomiast  na jednorazowy posiłek do sytości w ciągu dnia; nie zabraniając przy tym rannego i wieczornego posiłku, ale bardzo skromnych.

15 marca (wtorek) - post inny niż w dziedzinie jedzenia. Może to być rezygnacja z korzystania z mediów, określonych przyjemności, tego co nie jest nam konieczne potrzebne.

Post nie jest jedynie ćwiczeniem do zaliczenia, wykonujemy go z miłości do Jezusa. Pamietajmy o wzbudzeniu intencji tj nawrócenia osób polecanych.
post wspólnotowy nie jest jest jakimś nakazem, jest propozycją. Zachęcamy do przyłączenia się!
pozwala na jednorazowy posiłek do sytości w ciągu dnia; nie zabraniając przy tym rannego i wieczornego posiłku, ale bardzo skromnych.

http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/lecznicze/post-jakosciowy-post-ilosciowy-co-mozna-jesc-w-trakcie-postu_40746.html
pozwala na jednorazowy posiłek do sytości w ciągu dnia; nie zabraniając przy tym rannego i wieczornego posiłku, ale bardzo skromnych.

http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/lecznicze/post-jakosciowy-post-ilosciowy-co-mozna-jesc-w-trakcie-postu_40746.html
 
Podsumowanie 2015 roku PDF Drukuj Email
Kończymy 2015 rok, dziękując Panu Bogu za otrzymane łaski. W tym roku nasza wspólnotwa powiększyła się o 49 osób, liczy na dzień dzisiajszy 272 dusze. Nie sposób policzyć osób polecanych, są ich setki. Otrzymujemy świadectwa nawróceń osób, które otaczamy modlitwą, modlitwa przynosi owoce.

W roku 2014 w ramach zbiórki na cele makretingowe zebraliśmy 350zł, w 2014 wykorzystaliśmy 140zł, w roku 2015 - 150zł (50zł na utrzymanie strony internetowej, 100zł na jałmużnę, 10zł na rozsyłkę materiałów reklamowych), pozostało 50zł, które przeznaczymy na stypendium mszalne bądź rozsyłkę materiałów reklamowych.

A jak Wam nasi droczy czytelnicy upłynął ten rok? Gorliwość w modlitwie wzrosła? Może chcecie się podzielić swoimi doświadczeniami?
 
Życzenia Bożonarodzeniowe PDF Drukuj Email
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim członkom naszej Grupy oraz przyjaciołom składamy serdecznie życzenia. Niech ten błogosławiony czas umocni nas w wierze. Pamiętajmy o sobie nawzajem w modlitwie.

 
Godzina Łaski PDF Drukuj Email
8 grudnia od 12.00 do 13.00

Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała: "Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu".
 
Święto naszej wspólnoty :) PDF Drukuj Email

5 października to szczególny dzień dla nas! Obchodzimy święto naszej wspólnoty i wspomnienie patronki, św. Faustyny. Dziękujemy za zaangażowanie naszemu opiekunowi Janusz Marek, za pamięć duszpasterzowi Radosław Czerwiński. Wszystkim członkom wspólnoty oraz przyjaciołom dziękujemy za trud codziennej modlitwy w intencji osób polecanych. Dziękujemy Panu Bogu za Was.

5 października o godzinie 15:00 nasz duszpasterz ks. Radosław Czerwiński odprawi w intencji naszej wspólnoty modlitewnej Mszę Świętą w kaplicy na plebanii Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie. Gorącą zachęcamy do łączności duchowej!
 


Strona 1 z 9

Szybki kontakt GG

Janusz - opiekun Grupy nr: 37003352
Marcin - pomoc techniczna nr: 36638314
Status Janusza:
Status Marcina:

Zadaj anonimowe pytanie