Krótko o nas

Każdego dnia modlimy się wspólnie o łaskę nawrócenia dla osób polecanych przez członków Grupy. We wspólnocie pamiętamy o sobie nawzajem, dzielimy się Słowem Bożym. Razem wzrastamy w wierze i miłości.
Przyłącz się do nas już dziś!

Nasz profil na Facebook'u:

Ostatnie dyskusje na forum


O:Proroctwa
Janusz 19.4.2018 14:30
O:Jesteśmy?
Janusz 17.4.2018 10:45
O:ulubiona melodia diabła cz.3
Janusz 2.1.2018 9:39
O:Konferencja
andrzej 10.6.2017 20:50
O:Prosośba o modlitwę
Małgorzata1 22.4.2017 11:48
O:proszę o modlitwę
Małgorzata1 19.4.2017 14:29
O:Proszę o modlitwę...
andrzej 23.1.2017 20:32
O:Czystość intencji
Małgorzata1 23.11.2016 9:57
O:Koronka do Miłosierdzia Boż a Godzina Miłosierdzia
Janusz 19.9.2016 12:30
O:Msza św.
Janusz 24.8.2016 13:34
ZOBACZ WIĘCEJ

Współpracujemy z:

          
  
Przedstawiamy główne osoby odpowiedzialne za działania prowadzone w ramach Internetowej Grupy Modlitewnej "Nawracajcie się"


alt
Janusz
opiekun Grupy Modlitewnej "Nawracajcie się", odpowiada za działalność oraz rozwój dzieła

Nie mam wiele do pisania o sobie, bo choć w przeszłości zmieniałem  często zainteresownia, to teraz porzuciłem wszystko na rzecz poznawania Boga, który przewyższa wszystkie  moje  pozorne potrzeby i hobby.  Na co dzień prowadzę jednoosobową firmę stolarską. Podoba mi się wyznanie św. Pawła do którego próbuję dorosnąć:

Dla Niego wyzułem się ze wszystkiego i uznaję to za śmieci, bylebym pozyskał Chrystusa i w Nim się znalazł” (Flp 3, 4-9).


altks. mgr. Radosław Czerwiński
duszpasterz Grupy Modlitewnej "Nawracajcie się"

„Panie uwiodłeś mnie, a ja pozwoliłem się uwieść” - każdego dnia uczę się kapłańskiego życia. Obecnie studiuję teologię moralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Każdego dnia uzmysławiam sobie, że jestem „rozpieszczonym dzieckiem Pana Boga”, bo nieustannie doznaję jego łaski, za które nigdy nie wyrażę godnej wdzięczności. Moje zainteresowania były zawsze skupione wokół wartości humanistycznych może dlatego już w szkole średniej usłyszałem wewnętrzny głos, który wprowadził mnie na drogę kapłaństwa. Wstąpiłem do Wyższego Seminarium Duchownego Hosianum w Olsztynie, które ukończyłem w 2011 roku. Chrystus powiedział, gdyby nasza wiara była wielkości małego ziarenka, góry byśmy nią przenosili. A ponieważ tego nie potrafimy oznacza to, że ciągle musimy wzrastać duchowo, ciągle potrzebujemy NAWRÓCENIA. Z Bożej Opatrzności znalazłem się w tej Wspólnocie i zachęcam wszystkich, by nieustannie modlić się o nawrócenie dla świata, bo obecnie żyjemy w czasach powtórnego religijnego analfabetyzmu. Nie kocha się kogoś, jeśli się go nie zna! Nie wierzy się w Boga, jeśli człowiek nie otworzy swego serca.


altSzymon
zastępca opiekuna Grupy Modlitewnej "Nawracajcie się'

Jestem młodym człowiekiem, który podąża za Panem. Swoje życie staram się podporządkowywać woli Boga i nie patrzeć na to co myślą o tym inni. Moim powołaniem jest ewangelizacja, choć jeszcze nie wiem jak i gdzie, ale wiem że Bóg mnie poprowadzi.. W grupie jestem od początku jej istnienia, byłem jej pierwszym administratorem.altMarcin
webmaster witryny, odpowiada za techniczną stronę działalności Grupy.

Niepozorny księgowy. Z zamiłowania grafik i webmaster. Z potrzeby serca wolontariusz i organizator. Zafascynowany duchowością Karmelu. Propagator codziennej lektury Słowa Bożego oraz idei Bożego Miłosierdzia.
altAndrzej
Nasz specjalista od nawiązywania kontaktów z nowymi członkami Grupy

Andrzej rozpowszechnia w Internecie ideę Grupy Modlitewnej "Nawracajcie się". Nawiązuje kontakty w różnych serwisach i na forach internetowych z osobami, które zachęca do włączenia się do dzieła modlitwy. To nasza "dobra dusza" zaangażowana w działania Grupy od samego początku jej istnienia. Sam z resztą jest jedną z osób, które przyczyniły się do jej powstania.


 
Idea modlitwy za nawrócenie innych osób wprost wynika z Ewangelii. Grupa stworzona przez Janusza, Andrzeja i Szymona swoją formą i prostym przekazem odpowiada na słowa bł. Jana Pawła II odnośnie nowej ewangelizacji, uwzględniającej specyfikę naszej rzeczywistości oraz nowe formy komunikacji. Włącz się i Ty.

 

Szybki kontakt GG

Janusz - opiekun Grupy nr: 37003352
Marcin - pomoc techniczna nr: 36638314
Status Janusza:
Status Marcina:

Zadaj anonimowe pytanie