Krótko o nas

Każdego dnia modlimy się wspólnie o łaskę nawrócenia dla osób polecanych przez członków Grupy. We wspólnocie pamiętamy o sobie nawzajem, dzielimy się Słowem Bożym. Razem wzrastamy w wierze i miłości.
Przyłącz się do nas już dziś!

Nasz profil na Facebook'u:

Ostatnie dyskusje na forum


O:Proroctwa
Janusz 19.4.2018 14:30
O:Jesteśmy?
Janusz 17.4.2018 10:45
O:ulubiona melodia diabła cz.3
Janusz 2.1.2018 9:39
O:Konferencja
andrzej 10.6.2017 20:50
O:Prosośba o modlitwę
Małgorzata1 22.4.2017 11:48
O:proszę o modlitwę
Małgorzata1 19.4.2017 14:29
O:Proszę o modlitwę...
andrzej 23.1.2017 20:32
O:Czystość intencji
Małgorzata1 23.11.2016 9:57
O:Koronka do Miłosierdzia Boż a Godzina Miłosierdzia
Janusz 19.9.2016 12:30
O:Msza św.
Janusz 24.8.2016 13:34
ZOBACZ WIĘCEJ

Współpracujemy z:

          
  
Świadectwo Andrzeja - nawrócenie Szczepana PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Mój kolega Szczepan po pięciu latach modlitwy całej naszej grupy o jego nawrócenie, poddał się w końcu działaniu łaski Bożej. Z człowieka wierzącego ale trzymającego się z dala od Boga, stał sie człowiekiem prawdziwie wierzącym i praktykujacym. Poszedł też na kurs Nowe Życie, jego ralacje z Bogiem zmieniaja sie, zbliża sie do Niego małymi krokami. Wierzę, że dzieki swojemu nawroceniu przyprowadzi też innych do Boga .
Chwała Tobie Panie!
 
Nawrócenie taty - świadectwo Małgosi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Kochani! Mój tato wczoraj się wyspowiadał, pierwszy raz od swojego ślubu czyli od 1968 roku! W niedzielę pójdą z mamą na Mszę Świętą. Jestem taka szczęśliwa. Wiem, że to dopiero początek ale głęboko wierzę, że Pan będzie przemieniał to twarde serce mojego taty. Samo to, że wreszcie mój tato chciał. Potraktował kapłana serdecznie, więc jakby samego Jezusa. Jestem taka wzruszona. Znów Wam dziękuję za modlitwę. Wieczność wynagrodzi Wam kochani ten trud.
Małgosia.
 
Świadectwo Beaty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Chciałabym przekazać świadectwo nawrócenia mojej koleżanki, którą wpisałam do listy osób poleconych modlitwie około 4 lat temu. Moja koleżanka wróciła półtora roku temu z Anglii po 9 latach i po raz pierwszy od 14 lat wyspowiadała się i przyjęła Komunię św. Mieszka już półtora roku w Polsce i już rok czasu trwa w tym nawróceniu, dodam, że jej najbliżsi, rodzina są temu przeciwni i dalecy od Kościoła. Mój kuzyn którego też wpisałam ponad 4 lata temu do listy, również pojawił się w kościele i przyjął Komunię św. , a wcześniej miał problemy z Policją i nie uznawał Kościoła. Chwała Panu!.

Beata
 
Świadectwo Małgorzaty - nawrócenie mamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Wszystko wydarzyło się w ciągu jednego tygodnia. Moja kochana mama dostała udaru. Traciła orientację, nie umiała wrócić do domu z zakupów. Traciła równowagę i pamięć. Szybko zabraliśmy ją do szpitala. Pani doktor stwierdziła, że to jest do zaleczenia i trochę mnie uspokoiła, bo byłam bardzo wystraszona. Mama jest już w domu ale... to co najważniejsze: najpierw otrzymała namaszczenie chorych (chętnie chciała przyjąć), później zapragnęła spowiedzi po chyba 30 latach albo sama nie wiem ilu! Wczoraj był u niej w domu kapłan, wyspowiadała się, przyjęła Pana Jezusa. Dzisiaj byłyśmy razem na Mszy Świętej. Jeszcze nigdy tak nie przeżywałam Eucharystii. Z taką wdzięcznością. Jestem taka szczęśliwa. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę, Pan Jezus wysłuchuje. Moja mama teraz jest szczęśliwa, spokojna i taka... święta.
Proszę teraz Boga o mojego tatę.
Módlmy się zawsze za siebie. Pozdrawiam serdecznie. Jesteście w moim sercu na zawsze. Małgosia.
 
Świadectwo Tomasza - Koniec dekady samotności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Zapraszamy do przeczytania świadectwa naszego brata z grupy, Tomasza Korzeniowskiego.

Kiedyś byłem człowiekiem bardzo samotnym. Nie, to nie prawda. Umierałem z samotności.

Foto: Michał Sobczyński

Miałem trójkę dobrych przyjaciół jeszcze z czasów liceum, ale ponieważ mieszkaliśmy w różnych miastach a często i w różnych państwach, widywaliśmy się bardzo rzadko. Studiowałem, grałem w teatrze studenckim, śpiewałem w zespole rockowym - wokół kręciło się mnóstwo ludzi, ale ja w środku czułem rozpacz.
 
Świadectwo Tomasza - Moja autoterapia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Zapraszamy do przeczytania świadectwa naszego brata z grupy, Tomasza Korzeniowskiego, który zechciał podzielić się swoją historią życią, swoimi doświadczeniami i radościami.

Przez 8 lat nie pracowałem. Porzuciłem studia. Nienawidziłem siebie i rodziny. Aż Ktoś pomógł mi odważyć się na psychoterapię i poczuć się przy tym bardzo męsko.

Foto: Michał Sobczyński
 
Świadectwo Michała - Bóg wysłuchał naszej wspólnej modlitwy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
W naszej modlitwie wspólnotowej polecaliśmy pewnego Michała.  Do listy osób osób polecanych dołączyła go Martyna, siostra z naszej Grupy. W jego życiu wiele się zmieniło. Michał zechciał podzielić się świadectwem nawrócenia. Dziękujemy Bogu za działanie z mocą w sercu tego człowieka. Wierzymy, że Bóg wysłuchał naszej wspólnej modlitwy! W rozwinięciu tekst świadectwa.
 
Modlitewna cisza - wywiad z karmelitanką bosą PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
alt Z okazji święta naszej Grupy przygotowaliśmy szczególny wywiad z siostrą Marią, karmelitanką bosą. Wierzymy, że ta rozmowa poświecona modlitwie wiele wniesie do naszej Grupy modlitewnej. Wywiad znajduje się w rozwinięciu.
 
Patrzeć na Niego - świadectwo Ani PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Serdecznie zapraszamy do zaczytania się w świadectwo Ani, naszej siostry z Grupy, która dzieli się refleksjami z drugiego tygodnia przeżytych ćwiczeń ignacjańskich. Może zachęci to kogoś do udziału w tego typu rekolekcjach. Świadectwo w rozwinięciu.
 
Świadectwo Marcina - Pan jest tak blisko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
 
W oktawie Uroczystości Bożego Ciała spotkało mnie poruszajace zdarzenie. W mojej miejscowości zamieszkania jest mały kościółek. W tej  lokalnej wspólnocie parafilanej prawie każdy się zna po imieniu. Jednak jednego mieszkańca chyba aż tak dobrze nie znamy - myślę, że jest nim Jezus Chrystus.
 
Świadectwo Michała - Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
altZachęcamy Was serdecznie do przeczytania poruszającego świadectwa, zaprzyjaźnionego z naszą Grupą, Michała. Wspiera nas od wielu lat, jest naszym serdecznym przyjacielem. Postanowił podzielić się swoją historią życia i wiary. Oto Jego świadectwo.

ŚMIERĆ KLINICZNA

Zdarzenie, które będę starał się opisać wydarzyło się 24 lipca 2002 roku i na początku uświadomienia sobie tego, co się stało nie przywiązywałem do niego zbyt dużej wagi, co w późniejszym czasie miało ogromny wpływ na moje dalsze życie.
 
Świadectwo Małgosi - nasza wieź z Maryją PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Jak wszyscy wiemy, ostatnie dni były pełne radości i wzruszeń. Dużo mówiło się o duchowości św. Jana Pawła II. Już jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać się nad tym, że Papież tak bardzo zawierzył się świętej Panience, że cały Jej się oddał. Te dwa słowa - Totus Tuus - cięgle gdzieś słyszałam lub widziałam. Ja na mojej duchowej drodze miałam ciągle jakieś opory i skrupuły w oddawaniu czci Maryi. Wydawało mi się, że może byś to nadużyciem w stosunku do czci jaką mamy oddawać tylko Bogu. Niby wszystko ok, modliłam się naszymi katolickimi modlitwami, uczestniczyłam w nabożeństwach, ale to było jakieś oschłe, bez dostatecznej miłości.
 
Świadectwo Magusi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena   
Witam Was gorąco!
Wczoraj w moim domu miało miejsce wydarzenie najwyższej klasy!
Odbyły się z udziałem Ojca Marka, Dominikanina trzy Sakramenty Św, mojej Mamusi.
Najpierw Spowiedź, potem już z moim udziałem Komunia św. i Namaszczenie św. olejami oraz odpuszczenie wszystkich grzechów. Po śmierci, Mamusia pójdzie prosto do nieba!
CHWAŁA NAJWYŻSZEMU I CZEŚĆ!
JESTEM NAPRAWDĘ BARDZO SZCZĘŚLIWA!
 
Dziękuję wszystkim, oczywiście głównie Wam, za pomoc i wstawiennictwo u Boga!
Modliłam się o tę łaskę długo, jeszcze przed dołączeniem do grupy i trzy lata w naszej Grupie !
magusia
 
W świetle Prawdy - świadectwo Andrzeja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin   
Minęło juz trochę czasu od kiedy otrzymałem łaskę nawrócenia, to już 3 lata jak staram się być z Bogiem. On zawsze jest ze mną, nawet wtedy kiedy upadam. W ciągu tych trzech lat starałem sie zbliżać do Boga przez modlitwę, rekolekcje, słuchanie rożnych kazań, konferencji, czasem uczestniczyłem w codziennej Mszy Świętej, itd. Takich form religijności w tym czasie było dużo i jakieś zmiany są widoczne w moim życiu, oczywiście na lepsze.
 
Świadectwo Ewy - Ciocia odeszła, a ja po raz kolejny mam za co dziękować Bogu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa   
Chciałabym po raz kolejny zaświadczyć o skuteczności naszej grupowej modlitwy. W osobach, które polecałam naszej modlitwie znalazła się moja ciocia, która wg  mojej oceny potrzebowała modlitwy. Ciężko jest mi ocenić jej religijność i wiarę, bo to zbyt osobista kwestia. Ja jednak, jako osoba patrząca na ciocię "z boku" uznałam, że potrzebuje ona naszej modlitwy.
 
Świadectwo Gosi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata   
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Dziś są moje 32 urodziny i pomyślałam, że to dobry czas, aby napisać o łasce, jakiej doświadczyłam w roku 2011, dokładnie w okolicy Świąt Wielkiej Nocy.
Później na portalu dla ludzi o wartościach chrześcijańskich poszujujących miłości napisał mi ktoś o Waszej grupie modlitewnej i tak się tu znalazłam i odmawiam codziennie Koronkę w intencji nawrócenia grzeszników. Zostałam poproszona o świadectwo, ale chyba nie byłam gotowa. Jestem człowiekiem pióra i zastanawiałam się nad umieszczeniem mojego świadectwa na blogu, ale dziś robię to tutaj.

Oto historia mojego nawrócenia, przekazuję ją tak, jak przekazałam ją Dominikańskiemu Ośrodkowi Informacji o Nowych Ruchach Religijnych i Sektach we wrześniu 2011r.
 
Świadectwo Tomasza PDF Drukuj Email
Wpisany przez tomasz obal   
Czczesliwy maż, który nie idzie za rada wystepnych, nie wchodzi na droge grzesznikow i nie siada w kole szydercow, lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmysla dniem i noca. Jest on jak drzewo zasadzone nad plynącą woda, ktore wydaje owoc w swoim czasie, a jego liscie nie wiedna: co czyni, pomyslnie wypada (Psalm 1,1-3).
 
Bóg działa! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa   

Przystąpiłam do grupy około 6 m-cy temu. Wcześniej też sporo czasu poświęcałam na modlitwę o nawrócenie osób, które Bóg w jakiś sposób postawił na mojej drodze życia. Moje pojedyncze modlitwy nie przynosiły jednak zbyt widocznego efektu. Dlatego właśnie postanowiłam powierzyć moje intencje modlitwie naszej Grupy. I naprawdę, powoli, ale jednak, wszystko zaczyna się zmieniać. Polecam modlitwie grupy dość dużą ilość osób. U niektórych już widzę efekty naszej modlitwy. Oto one:

 
Świadectwo uczestnika Grupy, po jednym dniu ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata   
Szczęść Boże,
Chciałam napisać Wam, jak jeszcze wczoraj prosiłam o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Po moim powrocie z pracy ok. 20.00 okazało się, że maż wyszperał, dobrze schowane, zapisane moje świadectwo nawrócenia, oraz list do niego, którego nie miałam odwagi mu dać. Są tam zapisane bardzo osobiste przeżycia duchowe. Bałam się, że nie zrozumie. Odbyliśmy ciekawą rozmowę i razem.... pomodliliśmy sie przed snem. Dzisiaj jest pięknie, wszystko wraca do normy. Ale mój mąż jakoś tak sie zamyśla....  . Proszę o dalszą modlitwę i łączę sie w Waszych intencjach. Teraz idę.... Z Panem Bogiem.

Małgorzata 1
 
Moje życiowe doświadczenia i nawrócenie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej   

Chcę podzielić się z Wami moim świadectwem.

Szczególnie pragnę zwrócić Waszą uwagę na to jak grzech i zły duch (jeśli mu się na to pozwoli) niszczy człowieka, chce doprowadzić do zatracenia duszy w piekle.

 


Strona 1 z 2

Szybki kontakt GG

Janusz - opiekun Grupy nr: 37003352
Marcin - pomoc techniczna nr: 36638314
Status Janusza:
Status Marcina:

Zadaj anonimowe pytanie