Krótko o nas

Każdego dnia modlimy się wspólnie o łaskę nawrócenia dla osób polecanych przez członków Grupy. We wspólnocie pamiętamy o sobie nawzajem, dzielimy się Słowem Bożym. Razem wzrastamy w wierze i miłości.
Przyłącz się do nas już dziś!

Nasz profil na Facebook'u:

Ostatnie dyskusje na forum


O:Proroctwa
Janusz 19.4.2018 14:30
O:Jesteśmy?
Janusz 17.4.2018 10:45
O:ulubiona melodia diabła cz.3
Janusz 2.1.2018 9:39
O:Konferencja
andrzej 10.6.2017 20:50
O:Prosośba o modlitwę
Małgorzata1 22.4.2017 11:48
O:proszę o modlitwę
Małgorzata1 19.4.2017 14:29
O:Proszę o modlitwę...
andrzej 23.1.2017 20:32
O:Czystość intencji
Małgorzata1 23.11.2016 9:57
O:Koronka do Miłosierdzia Boż a Godzina Miłosierdzia
Janusz 19.9.2016 12:30
O:Msza św.
Janusz 24.8.2016 13:34
ZOBACZ WIĘCEJ

Współpracujemy z:

          
  
Przewodnicy w modlitwie
Św. Ignacy Loyola PDF Drukuj Email
31 lipca obchodzimy wspomnienie św. Ignacego Loyoli. Święty Ignacy urodził się w 1491 roku w szlacheckiej rodzinie na zamku Loyola w Hiszpanii. Jako młody chłopak zaciągnął się do wojska, gdzie podczas oblężenia Pampelony został ranny. Był to moment zwrotny w jego życiu, gdyż zaczął się wtedy zastanawiać nad sensem swojego życia. W czasie rekonwalescencji czytał „Żywoty świętych”. Pod wpływem lektury zrodziły się w nim pobożne odczucia, odtąd jego życie należało całkowicie do Boga. Po generalne spowiedzi w opactwie Monserrat, spędził dwa lata w samotnej grocie pod Manrezą, gdzie napisał swoje „Ćwiczenia duchowne”. Następnie odbył pielgrzymkę do Rzymu i Ziemi Świętej. Po powrocie do Hiszpanii rozpoczął studia, które od roku 1528 kontynuował w Paryżu. Tutaj dzięki swej cnocie i mądrości skupił wokół siebie grupę ludzi, która stała się zalążkiem Towarzystwa Jezusowego (Jezuici). Był generałem Towarzystwa Jezusowego przez piętnaście lat, zmarł 31 lipca 1556 roku.
 
św. Brygida PDF Drukuj Email
altZachęcamy do poznania postaci św. Brygidy Szweckiej. To święta, której droga z naszej perspektywy może wydawać się dość skomplikowana. Przez pierwsze lata nie potrafiła mówić,  następnie odzyskała tę zdolność, bliskie relacje z Jezusem, małżeństwo, i w końcu gorliwe życie zakonne. Różnymi droga prowadzi nas Pan. Tej kobiecie Jezus powierzył misję rozpowszechniania modlitwy wynagrodzenia, zwanej dzisiaj "obietnicami szczęścia". Jedną z obietnic odmawiania tych modlitw jest nawrócenie 15 osób z pośród krewnych. Może warto podjąć się takiej modlitwy choć raz w życiu. W sieci można przeczytać sporo świadectw osób odprawaiających wskazane modlitwy.

Warto zajrzeć pod ten link. http://adonai.pl/modlitwy/?id=tajemnica&action=2
 
św. Jan Maria Vianney PDF Drukuj Email
Zachęcamy do poznania św. Jana Marii Vianney'a. Święty na nasze czasy. Jest patronem proboszczów, księży, spowiedników. Można śmiało powiedzieć, że był "więźniem konfesjonału". Poświęcał ogromną ilość czasu na rozwowę z penitentami. Bardzo leżało mu na sercu zbawienie swoje i innych dlatego godzinami modlił się, spowiadał, pościł i wynagradzał za grzechy swoje i innych zwłaszcza tych którzy się u niego spowiadali. Jego wspomnienie obchodzimy 4 sierpnia.
http://sanctus.pl/index.php?grupa=2&podgrupa=52

Może warto aby i naszej modlitwie wspólnotowej towarzyszył zawsze duch umartwienia, zadośćuczynienia za grzechy osób, które polecamy Panu Bogu.
 
Święta Lutgarda PDF Drukuj Email
altSerdecznie zachęcamy do poznania św. Lutguardy, która może pomóc nam w jeszcze gorliwszej modlitwie wspólnotowej w intencji nawrócenia osób polecanych.

Jej wspomnienie obchodzimy 16 czerwca. Szczególnie modliła się za dusze czyśccowe i miała dar nawracania grzeszników. Poniżej zamieszczamy informacje o niej i modlitwę którą otrzymała z natchnienia Ducha Bożego uproszoną przez Maryję o czym jej powiedziała.
 


Szybki kontakt GG

Janusz - opiekun Grupy nr: 37003352
Marcin - pomoc techniczna nr: 36638314
Status Janusza:
Status Marcina:

Zadaj anonimowe pytanie